Kız Bebek Elbiseleri

Kız bebekler için üretilmiş olan elbiselerin görünüşü de oldukça güzel olabilmektedir. Bebek içinde büyük rahatlık taşıyan, giydirme açısından da kolay olan bu modellerin oldukça fazla çeşidine rastlamak mümkün olabilecektir. Özellikle de modellerin renk açısından çeşitliliği rahat bir şekilde görülebilecektir. Bebekler için kullanılan pembe, mavi gibi renklerin kız bebekler için özel olan ve kız bebekler için daha çok kullanılan renkler ile harmanlandıkları da rahat bir şekilde görülebilecektir. Yaz mevsimlerinde de rahatlıkla kullanılabilecek olan bu elbise modellerinin görseller yardımı ile çok dahakolay bir şekilde görülmesi mümkün olabilecektir. Fiyonk gibi detaylara sahip olan elbiselerin, tüm bebekler için de kolay bir şekilde kullanılabileceğini söylemek mümkündür.

Kız Bebek Elbiseleri Modelleri

Sitede pek çok model vardır. Modellerin de kumaşlarının kaliteli olan ürünlerden seçilmiş olduklarını söylemek gerekmektedir. Ayrıca askılı taşlı kot elbise modellerinin yaz mevsimlerinde anneler tarafından yoğun bir şekilde tercih edilebildikleri görülür. Kimi zaman da çanta gibi aksesuara sahip olan modeller ile birlikte olan elbiseler de tercih edilebilecektir. Site üzerinden elbise modeline tıklandıktan sonra, ürün hakkında geniş bilgi de almak mümkün olabilecektir. Elbisenin üretiminde kullanılan tekstil ürünü, ürünün bedenleri gibi konuda bilgi alabilir ve elbise modelini daha yakından görme fırsatına kavuşabilirsiniz. Seçeceğiniz ürünlerin de en hızlı ve pratik şekilde sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Anlaşmalı olan kargolar ile birlikte ürünün kargoya verilmesi ve en hızlı şekilde ürününüze ulaşmanız sağlanmaktadır.

Kız Bebek Elbiseleri Fiyatları

Kız bebekler için üretilmiş olan elbiseler, onların zevklerine de uygun olarak tasarlanmışlardır. Bebekler için kullanılabilecek olan bu elbiseler, farklı renkleri de içermektedir. Bu farklı renkler sayeyesinde de ürünlerin daha farklı modelleri ortaya çıkardığını söylemek mümkün olabilecektir. Modellere bağlı olarak da zevke uygun olan seçenekler seçilebilecektir. Ayrıca rahat yapıları sayesinde, modellerin rahat kullanımı da mümkündür. Bebeklerin elbise içerisinde oldukça rahat edebilmeleri adına, seçilen kumaşın da maddesi buna bağlı olarak terletmeyecek maddeler ile üretilmiştir. Bebek elbiseleri üzerinde yer alan taş gibi ayrıntılar da daha şık bir görünüm elde edebilmek amacı ile tasarlanmıştır.

₺34,00 KDV Dahil
₺47,00 KDV Dahil
%28 İndirim
%28İndirim
₺44,00 KDV Dahil
₺59,00 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Yeni Ürün
₺24,00 KDV Dahil
₺29,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Yeni Ürün