İade & Değişim

 

Ürünüm eksik ya da yanlış çıkarsa ne yapmalıyım?

Ulaştırılan ürününüzün eksik veya yanlış olduğunu tespit ettiğinizde lütfen ürünü kullanmayınız ve 0850 259 52 00 çağrı merkezimizi arayabilir, 0541 259 52 00 WhatsApp hattımızdan yazabilir ya da musterihizmetleri@bebelive.com  adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Ürünü değiştirme süresi kaç gündür? 

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 iş günü içerisinde, ürün değişimi gerçekleştirebilirsiniz.


Satın aldığım ürünün beden numarası uygun olmadığı takdirde değişim yapabilir miyim?

Sipariş vermiş olduğunuz üründe beden numarası uygun olmadığında beden değişimi yapabilirsiniz. Değişim yapabilmeniz için ürünlerin kullanılmamış olması ve faturanın ibraz edilebilir olması gerekmektedir. Gönderilmiş olan fatura ve internet sitemizden alabileceğiniz iade ve değişim formunu doldurarak geri göndermeniz durumunda talep edilen değişim işlemi yapılacaktır.

 

Memnun kalmazsam ürünü iade edebilir miyim? 

Satın alınan ürünlerin iade edilebilmesi için; ürünlerin kullanılmamış olması ve faturasının ibraz edilmesi gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürünü faturası ile beraber 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Özel kampanyalar dahilinde iade ve değişim koşullarında değişiklik yapma hakkı tarafımızca saklıdır.

 

İadeyi hangi kargo ile geri göndermem gerekiyor? Kargo ücreti bana mı ait?

Gönderiminizi Aras kargo ile yapmanız gerekmektedir. Aras kargo ile yapılan gönderimin ücretini firmamız karşılamaktadır.  ''...1904948850921...'' kodu ile bebelive.com-Esin DEMİRHAN olarak Aras kargoya teslim etmeniz gerekmektedir. Bu koşullarda değişim yapma hakkı tarafımızca saklıdır.

 

İade durumunda iade tutarı ne zaman hesabıma yatacak?

İade başvurunuz en geç 10 gün içerisinde işleme alınır, iade talebiniz kabul edildiğinde bunu takiben 10 gün içinde alışveriş yaptığınız kredi kartı hesabınıza ya da banka hesabınıza ürün bedeliniz iade olacaktır. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz birkaç gün sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve www.bebelive.com'un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.


Lütfen, iade ve değişim amaçlı yaptığınız geri gönderimlerinizde, sitemizde bulunan iade ve değişim formunu doldurarak fatura ile birlikte gönderiniz.