Ev Tekstili ve Battaniye

Anneler ve balar bebekleri ve çocukları için her şeyin en güzelini isterler. Hamilelik anlarından itibaren özellikle anneler bebekleri için en koruyucu, en sağlıklı ve mutlu olacakları ürünleri alarak onların konforlu ve sağlıklı büyümelerine vesile olurlar.

Ev Tekstili ve Battaniye Neden Önemli?

Çocuklar için alınan tüm ürünler için birçok detay araştırması yapılır. Özellikle ev tekstili ve battaniye alırken ayrı bir hassasiyet gösterilir. Bunun da nedeni bebeğinizin cildinin hassas oluşu ve onu koruyacak sağlıklı bebek ürünleri kullanma isteğidir. Yeni doğan bebekler için bu durum daha da çok önemlidir. Bağışıklık sistemi henüz gelişmediğinden onun minik bedeni için özel ilgi gereklidir. İhtiyaç duyulan tekstil ürünleri içinde en fazla ilgi duyulan kısım bebeğinizin sağlıklı bir uyku uyurken kullanacağı bebek battaniyesi ve bebek nevresimlerinin onu her açıdan koruma özelliği taşımış olmasıdır. Güzel bir uyku ve rahatlığı için, üzerine örteceğiniz nevresim veya battaniye, bebek yastığı son derece dikkatli seçilmelidir.

Ev Tekstili ve Battaniye Modelleri

Bebeğinizin ihtiyaç duyduğu şeyleri en iyi anlayacak olan sizsiniz. Vücut tepkisi, duygu hali ve mimiklerinden onun ihtiyaçlarını kavramanız mümkündür. İlk zamanlarda yani bebeklik döneminde onun ihtiyaçlarını kavramada biraz zorlansanız da ilerleyen zamanlarda bunu daha rahat kavrayabileceksiniz. Ev tekstili ve battaniye ihtiyaçlarını da bu şekilde karşılayabilirsiniz. İçinde rahat ve huzurlu uyuduğu bebek nevresim takımı ya da üzerine örttüğünüz bebek battaniyesi ile mutlu bir şekilde ve mışıl mışıl uyuyorsa doğru ihtiyaca cevap vermiş olursunuz. Lastikli havlu çarşaflar, nevresim takımları, yastıklar, anne yanı bebek yuvaları, battaniyeler son derece sağlıklı kumaşlardan yapılmış ve bebeğinizin cildine zarar vermeyen kalitede online satın alma kolaylığıyla sizlere ulaşmaktadır.

Ev Tekstili ve Battaniye Fiyatları

Bebek ev tekstili ve battaniye ürünleri tamamen sağlıklı kumaştan üretilmiş olup asla onların ciltlerine zarar vermeyen koruyucu nitelikte online satışta sizlere sunulmaktadır. Çocuklar ve bebekler için en temel ev tekstil ürünleri ihtiyaçlarını birçok farklı ödeme şekilleri ile avantajlı fiyat dönemlerinde veya indirimli günlerde çok uygun fiyatlarda satın alabilirsiniz. Ayrıca oldukça ekonomik bir dengede olan bu ürünler bütçenizi hiç zorlamaz ve evinize kadar hizmet kalitesi ile ulaşır.

₺39,00 KDV Dahil
₺49,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün