Bebek Battaniyesi

Yeni doğan bebekler zamanın büyük bölümünü uyuyarak geçirirler. Geriye kalan zamanda da onların beslenmeleri ve diğer ihtiyaçları vardır. Özellikle yeni doğum sonrası bebeğin belirli bir ısıda tutulması ve hava değişiminden etkilenmemesi gerekir. Bebek battaniyesi böyle zamanlarda oldukça fayda sağlamaktadır.

Neden Bebek Battaniyesi?

Bebeğinizin sağlıklı bir ortamda ve sağlıklı ürünlerle büyümesi oldukça önemlidir. Sağlıklı bir uyku da kaliteli olursa çok daha faydalıdır. Bebek battaniyeleri günümüzde online alışveriş imkanlarıyla size çok kolay ulaşabilmektedir. Gündüz ve gece uyku düzenine katkı koyan ve sıcak ve konforlu uyku sağlayan modeller hem evde hem de dışarıda iken rahat kullanım sağlayacak şekildedir. Piyasada bulunan battaniye modelleri içinden doğru seçimi yapmalısınız. Kumaş cinsi, içerdiği maddeler ve sağlığa zarar verici hiçbir madde içermeyen modelleri seçmelisiniz. Bebekler uyku anında veya uyanıkken sıklıkla buldukları şeyleri ağızlarına götürürler ve battaniye de buna çok müsait bir üründür. Bu nedenle bebek sağlığına zarar vermeyecek ürünlerin kullanılması çok önemlidir.

Bebek Battaniyesi Modelleri

Birbirinden farklı model ve tasarımlarda üretilen bebek battaniye modelleri bebeğinizin cinsiyetine göre tercih yapabileceğiniz renk ve motiflerde sizlere sunulmaktadır. Hem kış aylarında hem de serin havalarda kullanabileceğiniz bu ürünler erkek bebek battaniyesi olarak yas da minik kızınız için alabileceğiniz sevimli hayvancıklar ve figürlerle süslenmiş olan modelleri içermektedir. Dilerseniz tuttuğunuz takımın renklerini içeren, esprili yazılar içeren ya da kundak şeklinde olan modelleri de tercih edebilirsiniz. Yine kızlar için tasarlanan kız bebek battaniyesi modelleri de çok hoş görsellik içeren ürünler kategorisinde yerini almıştır. Dilerseniz annem beni seviyor filli penye bebek battaniyesi modelimizi de inceleyebilirsiniz.

Bebek Battaniyesi Fiyatları

Sağlıklı bebek ürünleri kullanarak onların gelişimine ve sağlıklarına katkı koymak artık çok kolaydır. Online alışveriş ile tüm bebek ürünlerini A’dan Z’ye internetten bulabilir ve sahip olabilirsiniz. En iyi alışveriş için fazla uzağa gitmeye gerek yok. Bebek battaniyesi ve tüm bebek ürünlerini en kaliteli ve en hesaplı bulacağınız adres bebelive.com adresidir. Zamanın değeri sizin için önemlidir. Hele de küçük bir bebeğe bakmak gibi yoğun bir dönemdeyseniz bu daha da önemlidir. Alışverişlerinizi online platformdan yaparak seçimler yapabilirsiniz.

₺39,00 KDV Dahil
₺49,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
₺24,00 KDV Dahil
₺29,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Yeni Ürün
₺29,00 KDV Dahil
₺39,00 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Yeni Ürün
Tükendi
₺24,00 KDV Dahil
₺29,00 KDV Dahil
Yeni Ürün
Tükendi
₺24,00 KDV Dahil
₺29,00 KDV Dahil
Yeni Ürün
Tükendi
₺24,00 KDV Dahil
₺29,00 KDV Dahil
Yeni Ürün